Etiketler: jan devrimAlışan tehlikeli madde taşımacılığında anayasasını yazıyor


Yayın: 26-09-2012
Kategori: Lojistik

Türkiye’de sıvı ve toz kimyevi madde taşımacılığı alanında “kurumsallaşmış lojistik hizmet sağlayıcı” olan Alışan Lojistik, uzman kadrosu, güçlü altyapısı ve dünyanın hemen her bölgesine yayılmış olan ISO Container ağı ile müşterilerine Avrupa standartlarında farklı çözümler sunuyor.

Alışan Lojistik, Avrupa-Türk Cumhuriyetleri hattındaAlışan Lojistik Operasyonlar Koordinatörü Jan Devrim Avrupa-Türkiye ve Avrupa-Ortadoğu hattından sonra şimdi de Avrupa ile Türk cumhuriyetleri arasındaki projelere yoğunlaştıklarını açıkladı.

Shell Eco-Marathon için Alışan Group’tan lojistik destekGençleri geleceğin yakıt alternatiflerini geliştirmeye teşvik etmek için düzenlenen Shell Eco-Marathon yarışması bu sene 15 – 19 Mayıs 2013 tarihleri arasında Hollanda’da gerçekleştirilecek. Shell Eco- Marathon’a tasarladıkları araçlar ile katılacak olan 16 Türk takımının lojistik sponsorluğunu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Alışan Group üstleniyor.
Alışan ADR sürecini masaya yatırdıAlışan,“Tehlikeli Madde Taşımacılığı” için yeni bir dönem başlatacak olan ADR mevzuatı konusunda düzenlediği seminer ile uygulamanın getireceği yeni düzenlemeler konusunda katılımcılara bilgi verdi.