Etiketler: trabzonTrabzon lojistik merkezi için Akyazı öneriliyorGümrükçüoğlu, Akyazı’da doldurulan mevcut 800 dönümlük alanın bin 500 dönüme çıkarılabileceğini ve lojistik merkezin Akyazı’ya kaydırılabileceğini ileri sürdü.

 
50 milyon lira harcandıktan sonra projeden vazgeçildi


Yayın: 28-09-2012
Kategori: Denizyolu

Trabzon’da, 50 milyon lira civarında para harcanarak inşa edilen ve üzerinde Karadeniz Bölgesi’nin en büyük tersanesinin kurulacağı açıklanan alanın şimdi geleceği tartışılıyor. Büyük umutlarla başlanan tersane yatırımından vazgeçilirken, aynı yerin lojistik merkez olarak değerlendirilmesi isteniyor.

 
Karadeniz'in lojistik merkez habercisi! Trabzon’un önünde önemli bir proje var; “Lojistik merkez” kurulması.

Lojistik merkezin yerini Başbakan belirleyecek!AK PARTİ Trabzon Milletvekili ve eski Bakan Faruk Özak, Trabzon’a kurulması planlanan lojistik merkezin yeri konusunda netleşme olmadığını söyledi. Meselenin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a aktarılması sonucu bu konuyla ilgili gelişmelerin ivme kazanacağını umduklarını ifade eden Özak, “Lojistik konusunda hep beraber harekete geçmek mecburiyetindeyiz” dedi.

Lojistik Merkez Olmazsa Olmaz


Yayın: 08-12-2012
Kategori: Lojistik

Trabzon Valisi Kızılcık, Trabzon'un ulaşımda ve sevkiyatta bir lojistik merkezi haline getirilmesi gerektiğini belirtti.

Trabzon Lojistik Merkez ısrarına devam ediyor


Yayın: 11-12-2012
Kategori: Lojistik

Vali Kızılcık; “Lojistik Konumumuz Vazgeçilmezimiz Olmalıdır”

Trabzon'da Lojistik ve Demiryolu Paneli yapılacak


Yayın: 13-12-2012
Kategori: Lojistik

Trabzon'da "Asya ile Ticarette Doğu Karadeniz Bölgesi Lojistik Potansiyelinin Belirlenmesi ve Yeni İpekyolu Ticaretinde Demiryolunun Önemi" konulu panel organize edilecek.

‘İpek Yolu Projesi'nin en önemli lojistik merkezi Trabzon’


Yayın: 14-12-2012
Kategori: Lojistik

Doğu Karadeniz İşadamları Heyeti Washington'da Resmi Temaslarda Bulunuyor

Çetin Nuhoğlu Karadeniz’de son noktayı koydu!UND seçimleri öncesinde sektörle buluşan Nuhoğlu son olarak Trabzon’da taşımacılarla buluştu. Seçimler öncesi son durak olan Trabzon’da Nuhoğlu’nun yaptığı açıklama: