Etiketler: vittorio zagaia500 milyar dolarlık ihracat hedefi için lojistikler vize istiyor!2023 yılındaki 500 milyar dolarlık ihracat hedefini masaya yatıran lojistik sektörü temsilcileri, hedefin gerçekçi ama lojistik alanındaki altyapıyla ulaşılabilirliğinin iyi yönetim, doğru planlama ve güçlü yatırımlarla mümkün olduğunu söylediler.

Galata tekstil lojistiğinde podyuma birkaç sezon önde çıkıyor


Yayın: 02-08-2014
Kategori: Tekstil

Hizmet sunduğu sektörlerin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, müşterilerinden bir adım önde giderek, onlar için bugünden adımlar atan Galata Taşımacılık, tekstil lojistiğinde de bu ilkeden şaşmıyor. 
Galata Taşımacılık’ın her müşteriye özel bir lojistik kreasyonu varGalata Taşımacılık, tekstil sektöründeki her müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, lojistik hizmetlerde buna uygun bir kreasyon yaratıyor. Hazır giyim ve tekstil sektörünün iş hacimleri ve ciroları içinde ciddi bir paya sahip olduğunu belirten Galata Taşımacılık CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vittorio Zagaia, “Önümüzdeki süreçte özellikle yurtiçi perakende sektörüne yönelik daha fazla yatırım yapmayı ve müşterilerimize daha hızlı ve rekabetçi çözümler sunmayı hedefliyoruz” diyor.