Banner

Etiketler: abdullah cansuHUBTIC bir tıkla taşımacılık süreçlerine hız ve verimlilik kazandırıyorFreight forwarder kimliğiyle 4 farklı kıtada 40’tan fazla ülkeye ithalat/ihracat taşıması yapan Hubtic, uçtan uca dijitalleştirdiği taşımacılık çözümleriyle öne çıkıyor. Ücretsiz web uygulaması üzerinden sundukları teknolojik çözümlerle; “Aracım nerede?” sorusunu ortadan kaldırdıklarını, teklif alma, evrak ve yük yönetiminde karşılaşılabilen birçok soruna ve seferlerdeki boş dönüşlere çözüm olduklarını söyleyen Hubtic’in kurucusu ve CEO’su Abdullah Cansu, lojistik operasyonlarına şeffaflık, hız ve verimlilik kazandırdıklarını vurguluyor. Cansu, 2022 için Türkiye’deki büyüme hedeflerini, çalışan ile müşteri sayısını ikiye katlama ve 10 milyon euro ciroya ulaşma olarak açıklıyor.
Dijital lojistik şirketi Hubtic, yeni rotalarla büyüyorİthalat ve ihracatçıların taşımacılık ihtiyaçları için yenilikçi çözümler geliştiren dijital lojistik şirketi Hubtic, 4 kıtada 43 ülkeye kara, deniz ve intermodal taşıma yapıyor. Kara yolunda Avrupa başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye hızlı ve sorunsuz taşımacılık yaptıklarını söyleyen Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, deniz yolunda Avrupa, Çin ve Kuzey Afrika’da, kapı teslimatında ise özellikle ABD’de iddialı olduklarını belirtti. Özbekistan, Kazakistan ve Türkmenistan’da güçlü bağlantılar kurduklarını anlatan Cansu, yeni hedeflerinin Türkiye’nin en fazla ihracat yaptığı ülke olan Almanya’daki rotalarını artırarak, Türk ekonomisine katkı sağlamak olduğunu ifade etti.   
Hubtic’ten deniz yolu taşımaları için avantajlı navlun teklifiUluslararası taşımacılık işlemlerinin tek bir platform üzerinden yönetilmesini sağlayan ve aktif olarak 75’ten fazla rotada teslimat gerçekleştiren dijital lojistik şirketi Hubtic, ABD, İsrail, Kuzey Afrika ve Orta Doğu limanlarına özel navlun fiyatları sunuyor. 
“Önümüzdeki 5 yıl içinde ilk 10 lojistik şirketinden biri olacağız”


Yayın: 16-12-2022

Altı kıtada 50’nin üzerinde ülkeye kara, deniz ve intermodal taşıma yapan dijital lojistik şirketi Hubtic, 2023 yılının ilk çeyreğinde ilk yatırım turunu tamamlamayı planlıyor. Bu yatırımla birlikte operasyonlarını daha da genişletmeyi ve 2023 yılı sonuna kadar müşteri sayılarını 200’ün üzerine çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, “Bu yatırım ve çalışmalar, önümüzdeki beş yıl içerisinde ilk 10 lojistik şirketi arasına girme amacımız doğrultusunda da önemli bir aşama kaydetmemizi sağlayacak” dedi. 
Hubtic savunma sanayisinde ilk taşımasını Brezilya’ya gerçekleştirdi


Yayın: 01-02-2023

Demir çelikten tekstile, oto yedek parçadan kimyaya kadar 35’i aşkın sektörün taşımacılık ihtiyaçları için yenilikçi çözümler geliştiren dijital lojistik şirketi Hubtic, bu sektörlerin arasına savunma sanayisini de ekledi. Bu sektördeki ilk taşımalarını hava yolu ile Brezilya’ya yaptıklarını söyleyen Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, kara ve deniz yolu taşımacılığındaki rota sayılarını da 80’in üzerine çıkardıklarını ifade etti. 
Hubtic 1,3 milyon dolar tohum yatırım aldıAbdullah Cansu tarafından Düsseldorf’ta kurulan ve 2021 yılında faaliyetlerine start veren dijital lojistik girişimi Hubtic, tohum yatırım turunda 1,3 milyon dolar yatırım aldı. Hubtic, yatırım turunun ardından özellikle Avrupa’daki uluslararası taşıma operasyonlarını genişletmeyi planlıyor.
Hubtic deniz yoluyla tüm dünyaya açıldı


Yayın: 17-04-2023
Kategori: Demiryolu

Dijital lojistik şirketi Hubtic, 60’tan fazla ülkede 100’e yakın rotaya ulaştığı deniz yolu taşımacılığında Amerika’dan Uzak Doğu’ya kadar dünyanın dört bir yanına hizmet veriyor. 
Hubtic’ten deniz yolu taşımalarında firmalara özel teklif avantajı


Yayın: 21-08-2023

Firmalar en fazla ABD, İsrail, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’daki limanlardan özel fiyat talep ediyor...
Hubtic bir yılda Avrupa içinde 15 rotaya ulaştı


Yayın: 11-09-2023
Kategori: Denizyolu

Dijital lojistik şirketi Hubtic, Türkiye’nin en büyük ihracat pazarı olan Avrupa’da faaliyet gösteren müşterileri için kıta içindeki rotalarda hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl Almanya-İtalya arasındaki tek rotada iki tırla hizmet vermeye başladıklarını söyleyen Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, “Şu anda Almanya, Fransa, İsviçre, İtalya, Çekya, Macaristan ve Romanya olmak üzere 7 ülke arasındaki toplam 15 rotada, 60 tırla taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Ayrıca müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bu rotaların haricinde Avrupa içindeki tüm rotalarda avantajlı fiyatlarla taşıma yapabilecek yetki ve kapasiteye sahibiz” dedi. 
Hubtic’ten hava yoluna alternatif hızlı çözüm


Yayın: 17-10-2023
Kategori: Lojistik

Dijital lojistik şirketi Hubtic, Türkiye-Avrupa arasında hızlı gönderilmesi gereken düşük tonajlı ithalat ve ihracat yükleri için minivan hizmeti sunmaya başladı. Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, minivan taşımacılığının düşük tonajlı yüklerde hava yolu taşımacılığına göre hız ve maliyet avantajı sağladığını söyledi.