Banner

Etiketler: araç yatırımıMla Lojistik araç yatırımlarına devam ediyorMla Lojistik geçen sene aldığı çekicilere ek olarak 2021 yılında da araç yatırımlarına devam ediyor. 10 adet çekici daha alarak filosunda ki araç sayısını 120 ye çıkaran Mla Lojistik devam eden projeler dâhilin de yeni yatırımlara devam edecek.
TLS Lojistik’ten 45 milyon TL’lik araç yatırımı


Yayın: 30-04-2021
Kategori: Ticari Araçlar

Büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarını sürdüren TLS Lojistik, araç filosuna 45 Milyon TL yatırım yaparak son teknolojiye sahip Euro 6 motorlu çevre ve sürücü dostu 55 aracı filosuna dahil etti. 
Alışan Lojistik, filosunu MAN TGX çekicilerle güçlendirdi


Yayın: 07-05-2021
Kategori: Ticari Araçlar

MAN, IToY 2021 (Truck of the Year – Yılın Kamyonu) seçilen TGX serisi ile lojistik sektörünün gözdesi olmaya devam ediyor. Özellikle Hızlı Tüketim Malları (FMCG)  ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanındaki öncü çalışmaları ile dikkat çeken Alışan Lojistik, büyüme hedefleri doğrultusunda filosunu 10 adet MAN TGX 18.470 4X2 BL SA UY- ADR’li çekici ile güçlendirdi. Firma ayrıca araçlarla birlikte MAN’ın sunduğu Comfort Süper Mobilite Garanti dahil Bakım Paketi’ni de satın aldı.
Mark Multimodal, filosunu IVECO S-WAY çekicilerle güçlendirdi


Yayın: 01-06-2021
Kategori: Ticari Araçlar

Mark Multimodal, satın aldığı 11 adet IVECO S-WAY çekici ile filosunu daha da güçlendirdi. Şirketin Genel Müdürü Onur Güvenler, Mark Multimodal’in Rusya ve Ukrayna gibi sert hava şartlarının hakim olduğu bölgelere taşıma yaptığını hatırlatarak, söz konusu araçların, bu bölge şartlarına uyumlu olduğunu belirtti.