Etiketler: agility2012’nin TOP 25 Forwarderı ne kadar taşıdı?İlk 5’i sırasıyla DHL, Kuehne + Nagel, DB Schenker, Panalpina ve CEVA’nın paylaştığı TOP 25 Freight Forwarder listesinde 2012 yılında lider forwarderların taşıma hacimleri de ortaya kondu.
Türkiye'deki Agility Lojistik artık Albarelli’ye raporlayacak


Yayın: 05-03-2013
Kategori: Lojistik

Global lojistik şirketi Agility, Güney Avrupa Bölge Müdürü olarak Pietro Albarelli’yi atadı. Albarelli Türkiye de dahil toplam 10 ülkeden sorumlu olacak. Türkiye’de firmayı temsil eden Agility Lojistik de artık Pietro Albarelli’ye raporlama yapacak.
Agility Kazakistan’a ‘intermodal’ proje lojistiği gerçekleştirdiPlanlanandan 1 hafta önce ve eksiksiz tamamladığı proje lojistiği hizmeti ile Agility, dünyanın çeşitli yerlerinden topladığı ekipmanları önce Hollanda’da Flowserve firmasının fabrikasına ardından karayoluyla Almanya’ya ve oradan da demiryoluyla Kazakistan’ a taşıdı.

Highlights the Future of Logistics


Yayın: 16-05-2017
Kategori: Dünyadan

The Agility Emerging Markets Logistics Index shows that Turkey, by ranking up on the list compared to previous year's index and taking its place as the 9th country, has a good potential to grow as a logistics market.