Etiketler: tüpraşDevler, otomotiv sektörünün geleceğini konuşacak


Yayın: 11-10-2012
Kategori: Otomotiv

Ford Otosan, TOFAŞ, TÜPRAŞ ve Aygaz yöneticileri ICAT panelinde tartışacak…

 
Hareket’ten TÜPRAŞ’a Ekipman Nakliyesi


Yayın: 19-02-2013
Kategori: Lojistik

Enerji taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini sürdüren Hareket, TÜPRAŞ’ın fuel oil dönüşüm ünitesi işindeki tek parçada 910 tona kadar ağır ekipmanlarını taşımaya başladı.
Demiryolu Lojistik akaryakıt devlerini raylara taşıyorDemiryolu Lojistik ve TÜPRAŞ Türkiye’de devrim niteliğinde bir proje için güçlerini birleştiriyor. Demiryolu Lojistik Genel Müdürü ve TCDD Hareket Dairesi Eski Başkanı Süleyman Yavuz, proje ile taşınacak akaryakıt miktarının 2 milyon 630 bin tona yükseleceğini söylüyor.
HAREKET enerjide ‘ŞAH’landı


Yayın: 22-04-2015
Kategori: Enerji

Türkiye’de ve yurtdışında enerji sektörüne yönelik pek çok projede yer alan Hareket, Şahdeniz 2 ile ispatlanmış başarısını bir adım öteye taşıdı. 
2.4 milyon ton akaryakıt demiryoluyla taşınacak22 milyon ton akaryakıt ve LPG’nin, karayoluyla taşınmasının faturasının 165.000 ton yakıt tüketimi olduğunu vurgulayan Demiryolu Lojistik Genel Müdürü ve TCDD Hareket Dairesi Eski Başkanı Süleyman Yavuz, demiryoluyla taşınan 2 milyon 400 bin ton akaryakıtın ise yaklaşık 18.000 ton tasarruf anlamına geldiğini söylüyor.