Etiketler: hollandaAmsterdam ve İstanbul Limanları lojistik işbirliği için masaya yatırıldıHollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılı nedeniyle İstanbul’a gelen Clipper Stad Amsterdam yelkenli gemisi, Hollandalı ve Türk işadamlarını Karaköy limanında ağırlamaya devam ediyor. “İstanbul - Amsterdam İki Lojistik Üssü” başlıklı toplantı Amsterdam Belediye Başkanı Eberhard van der Laan’ın yanı sıra Türk ve Hollandalı lojistik firmalarının katılımıyla düzenlendi.

 
TIRSAN-DAF Başarısı Hollanda’nın Dikkatini ÇektiAmsterdam Belediye Başkan Yardımcısı TIRSAN Treyler’i Ziyaret Etti

 
İstanbul - Amsterdam lojistik hattı kuruluyor


Yayın: 02-11-2012
Kategori: Lojistik

Hollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılında bir araya gelen iki ülkenin üst düzey yetkilileri, lojistikte işbirliği olanaklarını masaya yatırdı. Türkiye-Hollanda arasındaki lojistik köprüsünün güçlendirilmesine karar verilirken, entegre taşımacılık çözümlerinin geliştirilmesi için harekete geçildi.
Patriotlar 130 konteynırla İskenderun'da


Yayın: 21-01-2013
Kategori: Denizyolu

Türkiye’nin NATO’da talep ettiği patriotlar İskenderun Körfezi’ne geldi. Hollanda ve Almanya’nın gönderdiği patriotları DFDS Seaways gemileriyle taşınıyor. Parçalar ise 130’dan fazla konteynerla indidilecek.