Etiketler: lpgADR’de geçiş süreci uzatılmazsa maddi kayıplar artacak


Yayın: 15-09-2012
Kategori: Akaryakıt

 BP Gaz Genel Müdürü Kamuran Yazganoğlu: ADR’ye geçiş sürecinde LPG sektörü açısından ciddi sıkıntılar öngörülüyor.

Lukoil lojistik hizmetlerini müşteri odaklı yönetiyorTaşıma sürecini dış kaynak kullanarak yürüten Lukoil, lojistik hizmetlerini müşteri odaklı kriterlere göre yönlendiriyor. 

Aygaz tehlikeli madde taşımacılığında dümene geçti


Yayın: 16-09-2012
Kategori: Kimya

Türkiye’nin en büyük LPG gemisini filosuna katan Aygaz, 11.025 metreküp LPG taşıma hacmine sahip “Beylerbeyi” adı verilen gemiyle denizyolu taşımacılığındaki kapasitesini %60 oranında artırdı.

LPG'ye yeni standart


Yayın: 27-09-2012
Kategori: Otomotiv

LPG dispenserlerinin üzerine 15 cm x 30 cm boyutlarından küçük olmamak üzere "LPG" yazısı yazılacak veya bu ibareyi taşıyan levha asılacak.
LPG’nin serbest dolaşımında işlemler gümrük müdürlüklerinde yapılacak


Yayın: 04-10-2012
Kategori: Gümrük

Sıvılaştırılmış petrol gazlarının (LPG) serbest dolaşıma giriş işlemlerini gerçekleştirmeye yetkili gümrük müdürlükleri belirlendi.

 
LPG'ye de zam yapıldı


Yayın: 08-10-2012
Kategori: Akaryakıt
Etiketler: lpg tübraş zam

LPG'ye yüzde 2,07 ile 1,84 oranında zam geldi.

Otogaz LPG ve tüpgaza indirim geldi


Yayın: 04-01-2013
Kategori: Ekonomi Gündemi
Etiketler: lpg otogaz

LPG'nin (likit petrol gazı) rafineri çıkış fiyatı ucuzladı. TÜPRAŞ bugünden (cuma) geçerli olmak üzere tüplü LPG'de yüzde 4,90, otogazda ise yüzde 4,37 oranında indirime gitti.

Jungheinrich dizel ve LPG’li ürünlerini pazara sunacakİstifleme ve depolama ekipmanları konusunda Avrupa’nın lider şirketlerinden Jungheinrich, Türkiye pazarındaki konumunu güçlendiriyor. 2015’te tanıttıkları sıfır ekipman kalitesinde ikinci el ürünlerin pazarda büyük ilgi gördüğünü belirten Jungheinrich Türkiye Pazarlama Sorumlusu Alev Bülbül Zorlu, bu yıl ise hidrostatik tahrikli dizel ve LPG’li forkliftlerin lansmanını gerçekleştireceklerini açıkladı.