Banner

Etiketler: inşaatİnşaat malzemeleri ve lojistiğin yolu büyümede kesişecek


Yayın: 15-09-2012
Kategori: İnşaat

Son 5 yılda ortalama civarında büyüyen inşaat malzemeleri sektörü 2012 yılına da güçlü hedeflerle giriyor. 
İnşaatta üretim arttı ciro düştü


Yayın: 18-09-2012
Kategori: İnşaat
Etiketler: ciro inşaat kar

İnşaat sektöründe bu yılın ikinci çeyreğinde üretim artarken, cirolarda azalma görüldü.

 
Bozüyük Lojistik Merkezi Projesi sözleşmesi imzalandıTCDD Bozüyük Lojistik Merkezi Projesi Altyapı ve üstyapı inşaat işleri ihalesini kazanan firma ile sözleşme imzalandı

 
50 milyon lira harcandıktan sonra projeden vazgeçildi


Yayın: 28-09-2012
Kategori: Denizyolu

Trabzon’da, 50 milyon lira civarında para harcanarak inşa edilen ve üzerinde Karadeniz Bölgesi’nin en büyük tersanesinin kurulacağı açıklanan alanın şimdi geleceği tartışılıyor. Büyük umutlarla başlanan tersane yatırımından vazgeçilirken, aynı yerin lojistik merkez olarak değerlendirilmesi isteniyor.

 
Tekfen lojistik süreçlerini katma değerli çözümler üzerine inşa ediyor


Yayın: 23-02-2016
Kategori: İnşaat

Ortadoğu, BDT, Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerle Türkiye inşaat sektörünü dünya ligine taşıyan Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş., lojistik süreçlerini katma değer yaratan çözümler üzerine inşa ediyor.
Yuvarlak Masa Toplantısı: Proje & Ağır Yük ve Enerji LojistiğiUTA Lojistik Dergisi’nin 3 Ocak’ta düzenlediği yuvarlak masa toplantısında “Proje & Ağır Yük ve Enerji Lojistiği” mercek altına alındı. Toplantıda inşaat projelerinin lojistik süreçlerinde adeta tekerleğin yeniden keşfedilmesi gerektiğine, rüzgar enerjisi projelerinde ise bir standardın oluştuğuna dikkat çeken katılımcılar, proje lojistiğinde tedarikçi ile hizmet alan firmaların aynı dili konuşmasının kilit nokta olduğunu belirtirken, insan ve teknolojiyi öncelikli yatırımı alanı olarak gösterdi. 
Volvo FMX en zorlu görevlere hazır


Yayın: 28-05-2021
Kategori: Ticari Araçlar

Volvo Trucks, daha fazla yük kapasitesine ve yenilikçi güvenlik özelliklerine sahip tamamen yenilenen kabinli yeni Volvo FMX'in tanıtımını gerçekleştirdi. 20 tona kadar artan ön aks ve 38 ton arka aks kapasitesi ile yeni Volvo FMX, en ağır şartlar ve en zorlu görevler için tasarlandı.