Banner

Etiketler: lojistik16. İTÜ Sektör Günleri tanıtım videosu


Yayın: 31-10-2012

Maersk, UPS, MNG Kargo, TLS Lojistik ve Netlog Lojistik Gurubu'nun katılımları ile 16. İTÜ Sektör Günleri 7 Kasım'da İTÜ Maçka'da!

Lojistik de Türkiye bölge lideri


Yayın: 02-11-2012
Kategori: Lojistik

Ernst&Young’un Orta ve Güneydoğu Avrupa Birleşme ve Satın Alma İşlemleri Barometresi Raporu’na göre Türkiye, 11,8 milyar dolar büyüklük yaratan 136 işlemle en fazla birleşme ve satın alma yapılan ülke oldu....

 
İstanbul - Amsterdam lojistik hattı kuruluyor


Yayın: 02-11-2012
Kategori: Lojistik

Hollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılında bir araya gelen iki ülkenin üst düzey yetkilileri, lojistikte işbirliği olanaklarını masaya yatırdı. Türkiye-Hollanda arasındaki lojistik köprüsünün güçlendirilmesine karar verilirken, entegre taşımacılık çözümlerinin geliştirilmesi için harekete geçildi.
Borusan, Balnak Lojistik'i satın aldı2012'inin sonuna yaklaşırken lojistik sektöründe dev bir satın alma gerçekleşti.

BORUSAN Lojistik BALNAK ile güçlenerek sektörün yeni lideri oluyorLojistik sektörünün en dinamik ve hızlı büyüyen şirketlerinden Borusan Lojistik uluslararası operasyonunu çok daha güçlendirecek önemli bir adım attı.

İTÜ Sektör Günleri Sponsoru TLS Lojistik


Yayın: 08-11-2012
Kategori: Lojistik

TLS Lojistik, İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği 16. Sektör Günleri’nin Lojistik Sektörü sponsoru oldu.

Fortune 500'de DHMİ’nin büyük başarısı


Yayın: 08-11-2012
Kategori: Havayolu

DHMİ; depolama, taşımacılık ve lojistik hizmetler alanında birinci, genel sıralamada 56.cı oldu.

'Suriye’deki olaylar taşımacılık sektörüne darbe vurdu'Liman-İş Sendikası çalışma ekonomisi uzmanı Dr. Emirali Karadoğan, Suriye'de yaşanan olayların özellikle taşımacılık sektörüne büyük darbeler vurduğunu söyledi.

Trabzon Lojistik Merkezi ve Ovit Geçidi birbirini tamamlayacakBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, 2014-2015 yıllarında yapılacak seçimleri önemsediğini şimdiden ilan ederken, Trabzon’a üstü kapalı lojistik müjdesi verdi.

Türk–Alman lojistik işbirliği Logitrans’da konuşulacak15-17 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Logitrans Transport Lojistik Fuarı’na katılan Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD), fuar kapsamında Alman lojistik devi BVL (Bundesvereinigung Logistics) ile ortak bir forum gerçekleştirecek.